Geoblog.pl    navostok    Podróże    Dookoła Azji/Around Asia    Calkiem inna wyspa

Calkiem inna wyspa

Tajlandia, Koh Samuie

Po naszych przygodach na Ko Chang, postanowilismy zobaczyc tez inne oblicze Tajlandii. Na Ko Samui, jedna z najbardziej popularnych wysp w Tajlandii jechalismy nie bez obaw. Nie bylismy pewni czy odnajdziemy sie wsrod bywalcow kurortow i spa. No i czy podolamy finansowo... :)
Na szczescie udalo nam sie znalezc bungalow w umiarkowanej, jak na tutejsze warunki cenie ( 40 zl/ noc), na jednej z mniej uczeszczanych plaz. Wypozyczylismy skuter i przez dwa dni zwiedzalismy wyspe, odkrywajac ciekawe, rzadziej odwiedzane przez turystow miejsca. Mielismy sporo szczescia, bo na Ko Samui jest juz po sezonie i wiele kurortow stalo pustych.
Zreszta co tu duzo opowiadac - zobaczcie sami.

Jagoda
Jagoda - 2010-05-11 12:47
Imponujace! Jednak jako przyszla honeymoonerka wybralam miejsce bez skorpionow, ale podziwiam Wasza odwage. No i widoki sa przecudowne. PS: gdybyscie kiedys znudzili sie pisaniem elektronicznym, nie pogardze kolejna pamiatka w formie papierowej ;) usciski

drzazga
drzazga - 2010-05-11 14:47
Anusia, jako syrenka dajesz rade!:)plaze - cud miod i orzeszki!

mihoo
mihoo - 2010-05-11 15:38
oddaje glos w plebiscycie na zdjecie syrenki na hamaku!
zdjecia jednak wszystkie sa pyszne!

doroshi
doroshi - 2010-05-11 20:07
taki ogolony Tomek w bialej koszuli to juz jednak nie cygan morski, ale full time honeymooner ;)
usciski dla honeymoonerow roku!
ps. widze ze niezle sobie tam dogadzacie :))

navostok - 2010-05-12 08:38
Jagodzianko, czy wybraliscie juz miejsce na Wasz miesiac miodowy?
buzka!

navostok - 2010-05-12 09:06
Dziewczyny! dzieki za doping:)
fajnie wiedziec, ze nas czytacie!

Ewa F.
Ewa F. - 2010-05-12 12:57
Słuchajcie. Ja oszalałam gdy zobaczyłam te zdjęcia! Tam jest wspaniale! Chyba namówię Dominika na zmianę planów urlopowych;) Trzymajcie się moi drodzy!

navostok - 2010-05-12 13:22
swietny pomysl, Ewa!
przyjezdzajcie, oprowadzimy Was :)

kasia-waw
kasia-waw - 2010-05-18 09:15