Geoblog.pl    navostok    Podróże    Dookoła Azji/Around Asia    młodożony

młodożony

Rosja
Rosja, Noworossijsk

Dojechaliśmy nad Morze Czarne.
Temperatura +10 stopni, w powietrzu czuć morską, orzeźwiającą bryzę.
Z dworca autobusowego odbierają nas przyjaciele Natasza i Dima. Ostatni raz widzieliśmy się prawie dwa lata temu w Warszawie. Natasza i Dima byli wtedy w drodze do Noworosyjska, dokąd postanowili się przeprowadzić po kilku latach spędzonych w Moskwie.
Super, że znów możemy się zobaczyć. W drodze z dworca okazuje się, że przygotowali dla nas niespodziankę... Zostajemy zakwaterowani w trzygwiazdkowym hotelu, w którym pracują. Hotel położony jest w centrum miasta, nad samym morzem. Ku naszemu zdumieniu otrzymujemy apartament dla nowożeńców (po rosyjsku: młodożony)!
Spędzamy trzy dni na zwiedzaniu okolicy, Natasza i Dima dołączają do nas popołudniami, po pracy.
W poniedziałek wieczorem idziemy do kina na najnowszą rosyjską superprodukcję "Kandagar". Film opowiada prawdziwą historię uprowadzenia rosyjskich lotników połowie lat 90-tych w Afganistanie.

poniżej zamieszczamy kilka zdjęć.

Marija
Marija - 2010-02-16 13:52
nooooo apartament ze mucha nie siada :D piekne zdjecia!!!

mihoo
mihoo - 2010-02-16 20:31
Ale Was Natasza ugoscila!
Pieknie sie prezentujecie na rozanej poscieli w szlafroczkach!

kasia-waw
kasia-waw - 2010-02-17 08:48
no ubawilam sie po pachy;-) z przejscia z pieknej nowobogackiej poscieli do Tomka z reklamowka, ale chyba najbardziej zazdroszcze wam wlasnie tej reklamowki i plecaka

duh
duh - 2010-02-17 15:33
a mnie najbardziej podobaja sie bambosze.
paputki. laczki. kapcie.

m
m - 2010-02-17 17:14
Ty, ładne to miasto. To znaczy egzotyczne a górami chojnie okraszone. Także bym tam podjechała albo i nie podjechała gdybym tak miała czasu trochę, choć może i nie miała.

navostok - 2010-02-17 18:50
cieszymy sie, ze zdjecia sie podobają!
taaa, bambosze były luksusowe...

Domo
Domo - 2010-02-19 21:46
Koszczef jak zwykle obrzydliwy. Nawet nie chcę wiedzieć, co jest pod szlafrokiem. Ania, jak Ty z nim pół roku w podróży wytrzymasz??

navostok - 2010-02-22 14:37
Domon,
a czy nie zastanawia Cie jak Ewa daje radę z Tobą na 28 metrach kwadratowych?
pozdro mimo wszystko.
Ania

Ewa F.
Ewa F. - 2010-02-22 18:50
Ania - lepiej nie pytaj:)

Kostrzewa

26.01.2010 - 21.10.2010