Geoblog.pl    navostok    Podróże    Dookoła Azji/Around Asia    filmiki

filmiki

Wietnam
Wietnam, Ho Chi Minh City

Wrzucilismy kilka filmikow z Chin na Youtube'a. Niestety nie moglismy tego zrobic wczesniej, poniewaz w Chinach Youtube jest niedostepny.

Filmiki sa wprawdzie nienajlepszej jakosci, ale moze dadza jakies minimalne chociaz wyobrazenie, na temat miejsc, ktore widzielismy.

1. Pielgrzymi Tybetanscy w Xiahe:

2. Glowna ulica w Xiahe:

3. Ludzie tanczacy wspolnie w Chengdu w parku:

4. I ludzie spiewajacy wspolnie w Leshan:

Jakbysmy w przyszloscie wrzucali jeszcze jakies filmiki, to one pojawia sie na moim profilu na Youtube:

Jagoda
Jagoda - 2010-04-03 11:08
Kochani! Bardzo Wam dziękuje za korespondencje! Dzisiaj doszla. Jak kazda kartka od Was bedzie perla w mojej kolekcji :) Dziekuje Wam jeszczce raz i udanej dalszej podrozy (blog sledze codziennie).
Acha! nie zapomnijcie, ze musicie wrocic do 14.08 ;)
Usciski i Wesolego Alleluja!

navostok - 2010-04-03 13:59
Dzieki Jagodka!
My rowniez zyczymy wszystkim WesolychSwiat! Jak dobrze pojdzie, to jutro (jak co dzien w Wietnamie) zjemy bule z jajkiem;)

doroshi
doroshi - 2010-04-05 15:57
wesolego podroznicy!! smacznego wietnamskiego jajka!!
ps. bardzo mi sie podoba koszczeff's Channel. brzmi ekstra :)

kasia-waw
kasia-waw - 2010-04-06 11:36
ja tez sie dolaczam do zyczen, ciut spóźnionych, ale mam nadzieje, ze milo je spędziliście!!!

navostok - 2010-04-07 14:02
Dziekujemy za zyczenia!
Wielkanoc uczcilismy pysznymi omletami nad Mekongiem:)

asia r.
asia r. - 2010-04-12 16:39
Ilekroć wracałam z kolonii, babcia, oglądając zdjęcia, pytała: "ale po co tyle widoczków, gdzie asia?" Mnie się widoczki podobają, superowe zdjęcia. ale - do kaduka - chcę trochę popatrzeć na Was. albo przynajmniej na drzazgę, tej ;)
uściski po równo
a.

kasia-waw
kasia-waw - 2010-04-15 16:37
aniu, jestes tam?

mihoo
mihoo - 2010-04-17 14:19
ania i tomek utkneli na kambodzanskiej plazy, takze odbija sie to blogowym leniuchowaniem ;-)

navostok - 2010-04-18 13:20
tak wlasnie, nie inaczej. od dziesieciu dni mieszkamy na plazy, na poludniu Kambodzy.
nie ma tutaj pradu, wiec kontakt ze swiatem zewnetrznym mamy sporadyczny. uzupelnimy blog za jakies 5 dni.
sciskamy!!

drzazga
drzazga - 2010-04-20 17:38
obijajcie sie ile wlezie - zasluzyliscie na to! kazdy przecie wie ze podrozowanie to wcale nie lekki chawalek chleba, czy jak to sie tam mowi...swietny pomysl z filmikami!zwlaszcza tybetanska wioska mi przypadla do serca, boska muzyka we wszystkich trzech!
caluje i czekam na wiecej!!!

Kostrzewa

26.01.2010 - 21.10.2010